тел./факс.: 

(04842)  2-19-74;

2-39-14


Поштова адреса:

Одеська обл.

м.Южне

пр. Миру, 19а 

Електронна адреса: 

yuzhnyschool1@gmail.com

Середа, 12.12.2018, 18:37

Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Ви зайшли на сайт як:
Всього відповідей: 246
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика сайту
Яндекс.Метрика
Форма входу
Головна » 2018 » Січень » 17 » Вітаємо переможців Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка
15:48
Вітаємо переможців Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Рябчук Єлизавета 5-Б  клас ІІІ місце

(вчитель Семерук С.С.)

Павлюков Дмитро 6-А  клас І місце

(вчитель Омельченко З.І.)

Ліпінська Анна 8-А  клас І місце

(вчитель Дешко В.О.)

Воробйова Дар’я 10-А  клас ІІІ місце

(вчитель  Семерук С.С.)

Бадаліна Ірина 11-Б клас ІІІ місце

(вчитель  Омельченко З.І.)

Переглядів: 160 | Додав: ЗОШ№1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Розклад дзвінків
1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30
5. 12.10 - 12.55
6. 13.05 - 13.50
7. 13.55 - 14.40
8. 14.45 - 15.30
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Молодша школа
1. 8.00 - 8.35
2. 8.50 - 9.25
3. 9.45 - 10.20
4. 10.40 - 11.15
5. 11.30 - 12.05
режим харчування
Режим харчування учнів:
Сніданок (1-4 класи)
09:25-09-45 (І зміна)
10:15-10:35 (ІІ зміна)
Сніданок (5-11 класи)
11:35-11:55
Обід (1-4 каси)
13:15-13-45
Підвечірок
16:00-16:20
Друзі сайту
1. Міністерство освіти України

2. Клуб юних техніків "Чорноморець"

3. Острів знань. Освітній портал

4. Відділ освіти управління ОКСМП Южненської міської ради
5. Одеський обласний інститут удосконалення вчителів

6. Український цент оцінювання якості освіти

7. офіційний сайт м.Южне
8. МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ
МАТЕМАТИКИ, ІНФОРМАТИКИ ТА ФІЗИКИ

Архів записів
Copyright MyCorp © 2018Конструктор сайтів - uCoz