тел./факс.: 

(04842)  2-19-74;

2-39-14


Поштова адреса:

Одеська обл.

м.Южне

пр. Миру, 19а 

Електронна адреса: 

yuzhnyschool1@gmail.com

Середа, 12.12.2018, 19:50

Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Ви зайшли на сайт як:
Всього відповідей: 246
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика сайту
Яндекс.Метрика
Форма входу
Головна » 2018 » Січень » 17 » Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
15:46
Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Фізика

Ліпінська Анна          8-А клас         ІІ місце (вчитель Орлова В.Г.)

Англійська мова

Тарасов Максим 9-В клас            ІІ місце

Богданова Єлизавета  9-Вклас           ІІІ місце (вчитель Литовка Т.А.)

Воробйова Дар’я         10-А клас         ІІІ місце (вчитель Мекліна Т.М.)

Інформаційні технології

Чеботарський Олександр   10-Б клас    ІІІ місце (вчитель Пашенко Т.М.)

Хімія

Шевченко Христина            10-Б клас     ІІІ місце (вчитель Ушкало О.В.)

Трудове навчання

Петрухіна Яна                        9-А клас      І місце (вчитель Болгарська А.М.)

Російська мова та література

Тарасов Максим 9-В клас І місце  (вчитель Колотова О.К.)

Полусмяк Артем 10-Б   І місце (вчитель Коваль О.Ю.)

Бадаліна Ірина           11-Б клас       І місце (вчитель Нікулі Ф.Г.)

Географія

Окарський Богдан 8-Б клас ІІІ місце

Шульга Володимир 9-Б клас ІІІ місце

Домусчі  Вероніка 10-А клас І місце

(вчитель Жарук Л.М.)

Біологія

Шинкарецька  Орина 11-Б клас ІІ місце (вчитель Матковська Л.Г.)

Українська мова та література

Шевченко Аліна 8-Б клас ІІІ місце

Латишева Марія 8-Б клас ІІІ місце (вчитель Маноля Ю.І.)

Шалак Анастасія 10-Б клас ІІ місце  (вчитель Шалак О.Ю.)

Домусчі Вероніка 10-А клас ІІІ місце (вчитель Семерук С.С.)

Жарікова Валерія 11-А клас ІІ місце (вчитель Омельченко З.І.)

Інформатика

Чеботарський Олександр  10-Б клас І місце (вчитель Пашенко Т.М.)

Екологія

Лаврук Олександр 11-А клас І місце (вчитель Мороз Г.М.)

Переглядів: 111 | Додав: ЗОШ№1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Розклад дзвінків
1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30
5. 12.10 - 12.55
6. 13.05 - 13.50
7. 13.55 - 14.40
8. 14.45 - 15.30
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Молодша школа
1. 8.00 - 8.35
2. 8.50 - 9.25
3. 9.45 - 10.20
4. 10.40 - 11.15
5. 11.30 - 12.05
режим харчування
Режим харчування учнів:
Сніданок (1-4 класи)
09:25-09-45 (І зміна)
10:15-10:35 (ІІ зміна)
Сніданок (5-11 класи)
11:35-11:55
Обід (1-4 каси)
13:15-13-45
Підвечірок
16:00-16:20
Друзі сайту
1. Міністерство освіти України

2. Клуб юних техніків "Чорноморець"

3. Острів знань. Освітній портал

4. Відділ освіти управління ОКСМП Южненської міської ради
5. Одеський обласний інститут удосконалення вчителів

6. Український цент оцінювання якості освіти

7. офіційний сайт м.Южне
8. МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ
МАТЕМАТИКИ, ІНФОРМАТИКИ ТА ФІЗИКИ

Архів записів
Copyright MyCorp © 2018Конструктор сайтів - uCoz