тел./факс.: 

(04842)  2-19-74;

2-39-14


Поштова адреса:

Одеська обл.

м.Южне

пр. Миру, 19а 

Електронна адреса: 

yuzhnyschool1@gmail.com

Середа, 29.05.2024, 05:14

Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Ви зайшли на сайт як:
Всього відповідей: 461
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика сайту
Яндекс.Метрика
Форма входу

ЗАКЛАД ОСВІТИ

комунальний заклад «Южненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Южненської міської ради Одеської області»
Загальні відомості

Адреса навчального закладу: 65481, Одеська обл., м. Южне, проспект Миру буд. 19А
Електронна адреса: yuzhnyschool1@gmail.com
Сайт навчального закладу: school1-yuzhny.at.ua
Тел/факс: (04842)2-19-74
Тип закладу: загальноосвітній навчальний заклад
Мова навчання: українська – основна, російська – окремі предмети в окремих класах
Учнів: 1155
Учнів 1-х класів: 120
Класів: 43 
Кількість 1-х класів: 5
Педагогічних працівників: 82
Технічних працівників: 37          
Директор:  Баранецька Олена Григорівна
Стаж роботи на посаді: 3  роки
Загальний стаж роботи:  19 років
Число, місяць і рік народження: 24 березня 1980 року
Освіта вища,  Одеський педагогічний коледж, 1999 рік, вихователь ДНЗ, Південноукраїнський державний педагогічний університет ім. К.Д.Ушинського, 2004, викладач української мови та літератури . Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д.Ушинського»,2015, керівник закладу освіти.

Має вищу кваліфікаційну категорію.

Історична довідка

Комунальний заклад «Южненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Южненської міської ради Одеської області» відкрив свої двері 01 вересня 1979 року. Протягом своєї діяльності школа змінювала назву:

 • з 01.09.1979р. по 25.06.1987р. – Южненська середня школа Суворовського району міста Одеси;
 • з 25.06.1987р. по 03.02.1993р. - Южненська середня школа № 1 Суворовського району міста Одеси;
 • з 03.02.1993р. по 01.09.1998р. - середня загальноосвітня школа № 1 міста Южного Одеської області;
 • 01.09.1998р. по 05.11.2009р. – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 міста Южне Одеської області;
 • 05.11.2009р. по теперішній час - комунальний заклад «Южненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Южненської міської ради Одеської області».
У 1984-1985 роках в м. Києві на виставці досягнень народного господарства експонувалася модель шкільного спортивного комплексу з нестандартним обладнанням. Школа була удостоєна Диплома І ступеню.

З 1994р. по 2001р.– працювала недільна болгарська школа, а з 2015р. відкриті недільні класи для дітей болгарського дружества «Родолюбіє».

По 2013 рік в школі працювали класи з вечірньою формою навчання для робочої молоді.

Пріоритетні напрямки роботи закладу 

Заклад має таку структуру: З 2020/2021 н.р. загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з українською мовою навчання – 43 класи. В 13 класах окремі предмети викладаються російською мовою. Діє 6 груп ГПД. З 2016 року школа набирає першокласників лише до класів з українською мовою навчання.

З 2015-2016 н.р. у закладі працюють класи з інклюзивною формою навчання для дітей з ооп, на сьогоднішній день таких класів 6, в них навчаються 13 учнів з ооп.

Прийнявши пропозицію Інтернет- порталу рейтингу загальноосвітніх закладів України щодо участі в конкурсі на кращий гімн школи , ми отримали визнання і перемогу: гімн школи визнано кращим серед інших ЗНЗ, що взяли участь у конкурсі. Перемогу засвідчено грамотою Голови Правління Всеукраїнської громадської організації «Наукове гуманітарне товариство», у якій відзначено авторів гімну : вчительку російської мови та літератури школи Колотову О.К. та автора музики вчителя НВК ім. В.Чорновола Хворостянка О.В. У 2019 році, до 40-річчя з дня відкриття школи, гімн було перекладено українською мовою.

2018 рік семінар з робототехніки WeDo. Захист проектів IToschool. у м. Одеса, який відвідали Корель Т.В., Пашенко Т.М. разом з адміністрацією школи , надихнув на вивчення даної теми та впровадження в роботу школи робототехніки. У 2019/2020 році у школі працював гурток робототехніки.
 У 2017-2018 н.р. учні 11 класу Крамаренко Олександр та Ілляшенко Поліна посіли І місце у міському етапі Національного дебатного турніру, та стали учасниками Національного етапу , що проходив у м. Києві.
Основний показник діяльності школи - розвиток творчих здібностей учнів. Саме завдяки роботі з обдарованими дітьми, ефективній роботі вчителів ми маємо стабільні досягнення вихованців на міських та обласних етапах предметних олімпіад, конкурсів.
Вчителі та адміністрація школи активно співпрацювали з ООАНО та МОНУ беручи участь у різноманітних програмах та проектах:
 • «Інженерний тиждень 2020» - вчителі природничо-математичних дисциплін та всі учні школи – від першого до 11 класу
 • “Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність” – заступник директора з НВР О.М.Книшук, вчитель історії Халаім Н.В., вчитель мистецтва Колотова О.К.
 • Конкурс на кращий стан викладання фізичної культури в ЗЗСО – І місце в обласному етапі – В.М.Качмарська, вчитель фізичної культури.
 • ROBOTICA 2019 – участь у виставці-семінарі в м.Києві вчителів інформатики Пашенко Т.М., Корель Т.М.
 • “Посилка успіху” KLITCHKO FOUNDATION – тренінг для вчителів та тренерів в Олімпійському навчально-спортивному центрі Конча-Заспа – В.М.Качмарська
 • У вересні 2019 року, вихованці шкільного гуртка «Журналістика» брали участь у Всеукраїнському конкурсі мас-медіа. За умовами конкурсу зняли відео-ролик «Презентація власної газети» та відео-ролик за власним сценарієм про талановитого учня - Олени Гімішлі. Отримано сертифікат за активну участь. Шкільна газета «Тінейджер-Тайм» відзначила своє 25-річчя! Журналісти газети під керівництвом головного редактора О.К. Колотової опанували новий вид діяльності – кореспондентів та ведучих телебачення.
У 2018 році школа посіла перше місце у міському та перше місце в обласному етапах Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах МОНУ та була нагороджена Почесною грамотою МОНУ за активну участь. 

У 2018/2019 н.р. школа посіла перше місце у обласному та перше місце у Всеукраїнському етапі конкурсу на кращий стан викладання фізичної культури в ЗНЗ
 • У 2019/2020 н.р. Ілляшенко Тамара, учениця 11-Б класу перемогла у Всеукраїнському конкурсі «Моя кар’єра в Україні» 
- У 2019/2020 н.р. перемога у конкурсі відео робіт для школярів 1-11 класів до свята 30-річчя українського парламентаризму: «Верховна Рада України – тут твориться моя держава», категорія 9-11 класів, тема «Якщо б я став народним депутатом, у першу чергу я…»

- 23.05.2020 року у Всеукраїнському онлайн конкурсі («Відун») Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура)» рій Кіборги посів друге місце

- традицією стає участь у Всеукраїнському конкурсі, організованому Благодійним фондом «Щаслива лапа»: 2018-2019 н.р. школа-переможець , 2019-2020н.р. школа-учасник. 

ІНФОРМАЦІЯ
про впровадження проекту «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА»
 У 2020-2021 н.р. в ЗОШ №1 в рамках НУШ навчаються 1-3 класи, 13 класів (359 учнів).
 Освітній простір навчальних кабінетів організовано відповідно до Методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової української школи: широке використання нових ІТ-технологій, нових мультимедійних засобів навчання, оновлення навчального обладнання. Кабінети оформлено за освітніми зонами:
• зона навчально-пізнавальної діяльності з відповідними меблями (телевізор, відкриті шафи та тумби ) ;
• змінні тематичні осередки, в яких розміщуються дошки/ фліп-чарт /стенди та ін;
• зона для гри, оснащена настільними іграми, інвентарем для рухливих ігор;
• зона художньо-творчої діяльності з полицями для зберігання приладдя та стендом для змінної виставки дитячих робіт; 
• куточок природи;
• зона відпочинку з килимом для сидіння та гри, стільцями, кріслами, подушками з м’яким покриттям;
• дитяча класна бібліотека;
• зона вчителя (стіл, стілець, комп’ютер, техніка для друку, ламінатор, полиці/контейнери для зберігання дидактичного матеріалу, інтернет).
Учителі активно використовують у роботі принтер і офісний папір, оскільки специфіка роботи вимагає оперативного і швидкого забезпечення учнів роздатковими матеріалами. 
Нові умови навчання стимулюють учителів до використання в роботі ноутбуків, мультимедійних комплексів, що свідчить про володіння вчителями сучасними інформаційними технологіями
 У нашому закладі створено 13 кабінетів, у яких умови для навчання дітей спрямовані на розвиток дитини та її мотивації до навчання. Тут є мобільні робочі місця, які легко трансформуються для групової, командної та проектної роботи. 
Значна частина навчального часу в НУШ присвячена роботі в групі: роблять проекти і спільно шукають рішення – відповіді.
Велика увага приділяється й дослідницькій діяльності, де діти самостійно шукають відповіді на запитання, осмислюють вивчене, особливо проведені на шкільному подвір’ї або за межами школи.
Під час навчальної діяльності у класі активно використовується LEGO. Учні, виконуючи завдання, тренують пам’ять, розвивають моторику і творчо мислять.
Більшість уроків інтегровані. Це означає, що одну тему діти вивчають з перспективи різних предметів. Діти вчаться використовувати отримані знання на практиці: від “я знаю” переходять до “я вмію”.
 Усі вчителі НУШ організовують ранкові зустрічі згідно з режимом початкової школи.
Учням подобається вести „Щоденник вражень», створювати Лепбук, дотримуватися правил класу та виконувати рутини.
Міжнародна діяльність
 • У 2014 році школа була залучена до участі у міжнародному проекті «INOVEST. Східне партнерство». У складі пілотних шкіл області школа презентувала досвід роботи з інклюзивного навчання під час міжнародного вебінару.
 • В рамках міського семінару вчителів історії на базі КЗ «ЗОШ №1» вчителька Порховнюк А.В. та заступник директора з НВР Дмитрієва О.К. разом з вчителькою НВК ім.. В.Чорновола Федорійчук М. презентували досвід участі в міжнародному проекті «Формування громадянських компетентностей в Україні - DOCСU» та провели майстер-клас з організації роботи формування навичок громадянських компетенцій учнів.
 • У 2015 році школа була залучена до участі у швейцарсько-українському проекті «Формування громадянських компетентностей в Україні - DOCСU». Упродовж року навчання проходили заступник директора з НВР Дмитрієва О.К. та вчителька історії Порховнюк А.В., які отримали Свідоцтва, що засвідчують їх успішну участь у семінарі-тренінзі для керівників шкіл та для вчителів Одеської області.
 • Ще одним цікавим проектом є «Google Apps for Education», до участі у якому школа була залучена у 2015 році.
 • Для вчителів англійської школи міста на базі ЗОШ №1 було проведено семінар-майстер-клас Тома Бартона «Особливості навчання аудіюванню в середній школі», а для учнів – урок-практичні рекомендації з підготовки до ЗНО в частині аудіювання та використання мови.
 • Цього ж року досягнута домовленість з Громадською організацією «Лабораторія освітніх змін» про організацію мовного табору «Смайл» за участі волонтера з Канади Метью Муч, і 65 учнів нашої школи виявили бажання продовжити навчання у таборі.
 • “Шкільна медіація та діалог – виховання покоління миротворців в Україні” (Україна: Офіс регіонального розвитку – Німеччина) – заступник директора з НВР О.К.Дмитрієва 
 • “Інклюзивне освітнє середовище” (Україна-Австрія) – заступник директора з НВР О.М.Книшук
  Основна діяльність закладу – навчально-виховна.
  Гуртки та секції:
  - вокально-естрадний, керівник Журавльова Л.О.;
  - журналістика, керівник Колотова О.К.;
  - оздоровча гімнастика, керівник Анічкіна Н.О.;
  - настільний теніс, кервник Цирулік Ю.Г.;
  - робототехніка, керівник Корель Т.В.;
  - м'яка іграшка, керівник Болгарська А.М.;
  - «Школа безпеки», керівник Ковальова Т.Д.;
  - інформаційні технології, керівник Пашенко Т.М.;
  - основи художнього мистецтва, керівник Безменова Л.Г.;
  - мистецтво нашого народу, керівник Прокоф'єва Т.М..
  Відомі випускники:
  Андреєва Наталія-1982 рік випуску, професор, доктор економічних наук, старший науковий співробітник.
  Ніколаєв Євген – 1982 рік випуску, головний тренер ВК «Хімік».
  Тростян Олег- 1984 рік випуску, депутат ЮМР
  Любівий Дмитро-1987 рік випуску, заступник мера, начальник УЖКГ
  Романюк Сергій-1988 рік випуску, пластичний хірург, лікар вищої категорії.
  Ханенко Вікторія- 1988 рік випуску, співачка, діяч культури та мистецтв, керівник вокального колективу «Юність»
  Колесник Володимир,1989 рік випуску, кандидат медичних наук, зав. відділенням інтервенційної кардіології. Ведучий інтервенційний хірург Півдня України.
  Назаренко Вадим – 1989 рік випуску, депутат ЮМР
  Наталія Полякова –1989 рік випуску, керівник товариства з обмеженою відповідальністю "Редакція міської газети «Новини Южного», журналістка.
  Зайченков Микола-1990 рік випуску, заслужений майстер спорту України у веслуванні на байдарці та каное, переможець чемпіонатів України, Європи та світу.
  Рекова Жанна – 1990 рік випуску, художниця та викладачка образотворчого мистецтва.
  Дронова Анастасія – 1990 рік випуску, відома фото художниця.
  Маковей Вікторія-1991 рік випуску, начальник казначейства м. Южного.
  Папертний Микола – 1992 рік випуску, прокурор Комінтернівської місцевої прокуратури Одеської області, радник юстиції.
  Сандюк Вікторія – 1992 рік випуску, депутат ЮМР, начальник ОСББ, підприємець.
  Муравський Микола – 1994 рік випуску, депутат ЮМР.
  Чугунніков Ігор-1995 рік випуску, секретар Южненської міської ради, депутат ЮМР.
  Степановський Віталій – 1998 рік випуску, головний тренер БК «Хімік», майстер спорту України. Головний тренер студентської збірної України на Універсіаді-2019. 
  Степановська Дар'я-2003 рік випуску, українська волейболістка, гравець ВК «Хімік», капітан команди, член національної збірної з 2012 року. 6-разова чемпіонка України (2011, 2012, 2013, 2017, 2018, 2019). Володарка Кубка (2017, 2018, 2019,2020) і Суперкубка (2016, 2017, 2018,2019) України. Майстер спорту України .
  Максименко Олег- 2003 рік випуску, співак, ведучий Южненської телекомпанії «МІГ»
  Юрченко Ілля- 2003 рік випуску, начальник ОСББ, активіст, громадський діяч.
  Цонкова Марина – 2003 рік випуску, майстер спорту України з вільної боротьби, вчитель фізичної культури ЗОШ №1
  Самойлов Юрій- 2005 рік випуску, оперний співак, соліст Франкфуртської опери.
  Пузанов Назар – 2007 рік випуску, лікар КЗ «Южненська міська лікарня».
  Сологуб Віктор – 2010 рік випуску, скрипаль – віртуоз.
  Сологуб Костянтин- 2013 рік випуску, артист театру «Рампа» ПК «Дружба», дитячий аніматор, ведучий багатьох міських заходів.
  Стасів Ольга- 2015 рік випуску, артистка циркового мистецтва.
  Бизу Борислав – 2015 рік випуску, майстер спорту України, чемпіон України, Європи та Світу серед молоді та юніорів у змаганнях з веслування на байдарках і каное . 
  Рахімшаіков Ануар- 2015 рік випуску, гравець БК «Хімік».
  Бакалкіна Марія –2016 рік випуску, артистка циркового мистецтва.
  Зайченкова Марія – 2019 рік випуску, артистка циркового мистецтва.
  Тодорова Анастасія – 2010 рік випуску, українська спортсменка, веслувальниця на байдарках, майстер спорту України міжнародного класу.
  Посилання на офіційний сайт (у мережі інтернет)
  http://school1-yuzhny.at.ua/
  https://www.facebook.com/groups/303401270008248/?ref=bookmarks
  
  
 
Пошук

Ти завжди можеш звернутися по допомогу!!!

Дитяча " гаряча" лінія 116 111 або 0 800 500 225 (з 12.00 до 20.00);
✔ Гаряча телефонна лінія щодо булінгу 116 000;
✔ Гаряча лінія з питань запобігання насильству 116 123 або 0 800 500 335
Громадська правозахисна організація " Ла-Страда" https://la-strada.org.ua/kontakty
✔ Національна поліція України 102 або 0800500202;
✔ Електронна скринька довіри ЗЗСО №1 - skrunkadoviru@ukr.net
Служба у справах дітей Южненської міської ради
Місце розрашування: пр. Григорівського десанту, 18, м. Южне, Одеська обл., 65481,
тел./факс (04842)- 3-30-50, E-mail: ssd_yuzhny@ukr.net
Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Адрес: проспект Миру, 16, Южне, Одеська область, 65481

Телефон: 04842 24398
✔ Уповноважений Верховної Ради з прав людини 0 800 50 17 20;
✔ Уповноважений Президента України з прав дитини 044 255 76 75;
✔ Центр надання безоплатної правової допомоги 0 800 213 103;
Розклад дзвінків
1. 8.20 - 9.05
2. 9.15 - 10.00
3. 10.10 - 10.55
4. 11.15 - 12.00
5. 12.20 - 13.05
6. 13.15 - 14.00
7. 14.10 - 14.55
8. 15.05 - 15.50
Молодша школа
1. 8.30 - 9.10
2. 9.30 - 10.10
3. 10.25 - 11.05
4. 11.15 - 11.55
5. 12.05 - 12.45
6. 12.55 - 13.35
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту
Міністерство освіти України

Інформаційна система управління освітою

Електронний щоденник і журнал

Відділ освіти управління ОКСМП Южненської міської ради

Одеська академія неперервної освіти

Український цент оцінювання якості освіти

офіційний сайт м.Южне
Архів записів
Copyright MyCorp © 2024Конструктор сайтів - uCoz